Policija je uhapsila dve osobe koje su pretukle ženu u Peći
Kosovska policija uhapsila je dve osobe, muškarca i ženu, koji su pretukli ženu nogama i šakama u gradu Peći.
Vijest za medije potvrdio je portparol kosovske policije Fadil Gashi, koji je rekao da su osumnjičeni po naredbi tužioca zadržani 48 sati.
Danas oko 14:00 u ulici “Majka Tereza”, istražna jedinica u Peći naišla je na premlaćivanje koje je u toku i uhapsila je dve osobe. Žrtva je poslana na medicinsko liječenje, dok je tužilaštvo osumnjičene poslalo u pritvor na 48 sati ”, objavio je Gashi.
