Show Biz

Vjen reagimi i parë i Romeos pas paralajmërimit të hyrjes së tij sonte në ‘BBV’

Sot është paralajmëruar hyrja e Romeot në ‘Big Brother VIP’.

Kjo është konsideruar si befasi nga ‘Vëllau i madh’.

Madje vet aktori dhe moderatori e ka paralajmëruar hyrjen e tij brenda shtëpisë përmes një postimi në profilin e tij Instagram.

‘Sonte është nata, menxi spo pres’, ka shkruar Romeo ku ia ka bashkangjitur edhe një foto me Donaldin.

Pritet të jetë një spektakël me përplot befasia sonte.

Shfaq më shumë