Kosova

PSD-së i shkojnë në takim veç AAK, AKR e Nisma

Ftesës së Partisë Socialdemokrate për takim i janë përgjigjur vetëm përfaqësues nga AAK, AKR dhe Nisma Socialdemokrate.

Ndërsa, munguan dy partitë më të mëdha opozitare PDK dhe LDK.

Pjesë e takimit për kundërshtim të vendimit për rritjen e çmimit të energjisë elektrike u panë të jenë edhe përfaqësues të disa sindikatave. 

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort