Show Biz

Pasi skandali! “Të dashurat e Bashkimit”/ Alvisës i marrin ‘Instagram-in’ dhe i dalin bisedat sheshit me konkurrentët (FOTO)

Ish-konkurrentes së ‘Përputhen’, Alvisës, i kanë vjedhur llogarinë në “Instagram”. Asaj i kanë publikuar biseda të ndryshme, mes tyre një me Albin.

Në bisedë duket që Bashkimi ka pasur dhe të dashura të tjera, për të cilat Alvisa ka qenë në dijeni.

Plasi skandali! “Të dashurat e Bashkimit”/ Alvisës i

about:blank

“Bashkimin nuk e lënë të dashurat”, është shprehur Albi.

Një screenshot tjetër tregon se si Alvisa ka komunikuar me personin që i ka marrë adresën nga një ‘Instagram’ tjetër.

Ajo ka thënë se e di kush fshihet pas këtij veprimi dhe i ka kërkuar të ndalojë.

Plasi skandali! “Të dashurat e Bashkimit”/ Alvisës i

Rikujtojmë se Bashkimi dhe Alvisa u deklaruan për njëri-tjetrin në studion e “Për’puthen”.about:blank

Por lidhja e tyre nuk zgjati shumë jashtë programit.

Ishte Bashkimi ai që deklaroi ndarjen nga Alvisa nëpërmjet një postimi në story, ndërsa kjo e fundit ka treguar për herë të parë arsyet e ndarjes në “Prive”.

“Janë disa gjëra që dolën ndryshe nga të dyja palët, por gjithsesi unë e vlerësoj shumë si njeri. Jam shumë e lumtur që e kam njohur pavarësisht të gjitha gjërave, por kjo është jeta, gjërat nuk shkojnë siç duam ne.

Ndarja nuk ka ardhur befasisht. Para se Bashkimi të publikonte atë story, kemi kontaktuar me njëri-tjetrin, jemi takuar dhe kemi vendosur që njohja jonë të përfundonte aty. Ishte një vendim që e kemi marrë të dy së bashku.”- u shpreh ajo.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort