Show Biz

Pas Fifit, një tjetër banore gati të lërë shtëpinë e ‘Big Brother VIP’

Sara dhe Pajtimi janë dyshja më e komentuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Puthja e tyre bëri bujë në medie dhe hapi debati të ndryshme tek banoret e tjerë.

Mirëpo, Sara dhe Dj Pm janë duke hasur në disa krisje të në marrëdhënien e tyre dhe po janë duke u përpjekur të sqarohen mes vete.

Së fundi, Sara është shpreh e gatshme për ta lënë shtëpinë e famshme nëse Pajtimi po ndihet keq.“Nëse unë po të bëj të ndihesh keq, unë dal që tani nga shtëpia”, i ka thënë Sara Pajtimit duke qarë.

Në anën tjetër, Pajtimi u mundua ta qetësonte dhe ta këshillonte Sarën.“Boll dëgjove njerëzit, ti mjafton të dëgjosh një fjalë dhe e kthen mendimin brenda minutit. Unë nuk ia jap këtë kënaqësi njerëzve, më mir të dal që nesër dhe të eci me kokën lart sesa të më thonë që ishe lojtar, i shtirur apo i paqëndrueshëm’’, tha ai.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort