Show Biz

Me 12 dhjetor merr fund pritja, Meriton Mjekiqi starton me emisionin

Pas emisionit shumë të suksesesshëm me Gjoni Black, Meriton Mjekiqi starton me tjetër emision.

Ai ka zgjedhur një datë të veçantë për të startuar emisionin.

Me 12.12 starton emisioni i tij ku mysafir të parë ka Ledri Vulë. Njoftimin e ka bërë vet moderatori përmes një postimi në Instagram.

Meritoni ka thyer secilin sukses të mundshëm me emisionin e Gjoni Black.

Madje edhe ky emision ka pritshmëri të madhe dhe pritet të thyej ky emision shikueshmërinë.

Kujtojmë se nga Gjoni Black mori famë të madhe reperi i suksesshëm Don Xhoni, ku sot ka prekur majat e suksesit

Shfaq më shumë