Kryeministri Rama ia shpërndau këngën, reagon Fifi

Pas postimit që ka bërë kryeministria Edi Rama ditën e sotme në rrjetetin e tij social “Instagram” të disa pamjeve nga Tropoja mbuluar me borë shoqëruar me këngën e Filloreta Raçit, ka ardhur më në fund reagimi i këngëtares.

Nëpërmjet një postimi në “Instastory” Fifi ka publikuar videon që ka shpërndarë kryeministri Rama ditën e sotme dhe ka shkruar mbi të që është pa fjalë nga ky veprim.

Ndërkohë që sjellim në vëmendje që kryeministri e ka nisur ditën sot me këtë video dhe ajo që soli reagime të shumta në rrjet ishe këngë shoqësuese, krijimtari e këngëtares Fifi, që si duket i ka pëlqyer dhe kreut të qeverisë.

Kujtojmë se këngën Fifi e ka shkruar teksa ishte në shtëpinë e Big Brother VIP, një eksperiencë që nuk e përjetoi fort mirë. Shpejt kënga u bë virale në rrjet dhe mori aprovimin e publikut duke numëruar deri më tani më shume se 1 milion klikime.

Go to TOP