Kosova

KEDS tha se qytetarët nuk do të mbesin pa rrymë në natën e Vitit të Ri, Vranjevci e Kolovica në terr

Anipse KEDS ka njoftuar se është siguruar import i nevojshëm për festën e ndërrimit të moteve, një pjesë e Vranjevcit dhe Kolovica kanë mbetur pa energji elektrike.

Banorët kanë treguar se aktualisht janë pa rrymë, gjë kjo që e vështirson festën e Vitit të Ri

Kujtojmë se ka disa ditë që Kosova po përballet me mungesë të energjisë elektrike, por që nga dje është paralajmëruar se nuk do të ketë reduktime të rrymës në festën e ndrrimit të moteve.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort