Show Biz

Bora Zemani shfaqet në veshje me elemente kombëtare në “Për’puthen Prime”

Bora Zemani sonte ka rrëmbyer dukshëm vëmendjen e të gjithëve.

Moderatorja më e pëlqyer shqiptare dhe më e komentuara ka vendosur që sonte në Prime të shfaqet ndryshe nga herët tjera.

Meqë nesër Shqipëria shënon 109 vjetorin e Pavarësisë në “Për’puthen Prime” janë lëshuar edhe këngë dedikuar kësaj feste.

Madje pikërisht Bora mori vëmendje me veshjen e saj me elemente kombëtare.

Ndryshe, Bora është deklaruar se lidhja e saj me Donaldin do të qartësohet posa të dal ai nga Big Brother Vip.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort