Show Biz

Alvisa flet për marrëdhënien me Bashkimin dhe planet që kanë: S’guxoja të thosha një fjalë se shpërthente bomba…

Bashkimi dhe Alvisa, çifti që u njoh në programin e dashurisë “Për’puthen” ishin të ftuar në Breaking për të folur rreth marrëdhënies së tyre jashtë kamerave.

Gjatë intervistës Alvisa ka treguar  se si ka qenë marrëdhënia e tyre brenda programit dhe raporti i saj me Arjan Konomin.

 “Nuk guxoja të thosha një fjalë unë, se përndryshe kishte një bombë atomike aty që shpërthente.

Alvisa flet për marrëdhënien me Bashkimin dhe planet që

Sa i përket marrdhënies me Arjanin nuk kam asnjë komunikim. Nuk kem i pasur ndonjëherë një marrëdhënie. Qëkur kam hyrë më ka pritur me këmbët e para. Nga ana ime nuk ka pasur asnjëherë diçka por shihet si ka qenë ai”- tha Alvisa.

Alvisa flet për marrëdhënien me Bashkimin dhe planet që

Ndër të tjera, u shpreh se Bashkimi e ka në dorë vijimësinë e romancës së tyre pasi jeton mes SHBA- Kosovës dhe Shqipërisë. Ai u shpreh se nuk largohet nga Shqipëria përderisa Alvisa nuk dëshiron të udhëtojë drejt SHBA.

Alvisa flet për marrëdhënien me Bashkimin dhe planet që
Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort