Kosova

Publikohen pamjet, disa të rinjë vendosin alaramat e policisë dhe ndalojnë veturat në autostradë!

Në një video të publikuar nga Mitrovica sot ,shihet se si disa te rinjë vendosin alarmat e policisë dhe ndalojnë veturat në autostradë.

Nuk dihet ende se kush janë personat në fjalë , por të njejtit në video shihen duke përdorur alarmin e policisë të cilët ndalojnë shtetasin serb , duke i thene se janë policë civil.

Pamjet:

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort