Zhduket një grua në Podujevë

Është raportuar në polici zhdukja e një gruajë në Podujevë.

Policia ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

“Më 07.07.2024 ankuesi kosovar ka njoftuar policinë se viktima femër ka dalur nga shtëpia dhe nuk është kthyer. Rasti në hetime”, thuhet tutje në raportin e policisë.

Go to TOP