Ya Nina publikon këngën e re “Për ty”

Këngëtarja e talentuar Ya Nina nuk njeh pushim kur bëhet fjalë për të sjellë muzikë të re në skenën muzikore.

Me një zë të veçantë që të mahnit, artistja ka publikuar këngën e saj më të re, titulluar “Për ty”.

Kënga “Për ty” është një baladë emocionuese që rrëfen sakrificat e bëra për një dashuri.

Videoklipi i këngës është po aq i veçantë sa vetë kënga. Këngëtarja shfaqet në bregdetin piktoresk, duke i dhënë klipit një ndjesi të pafundme dhe romantike.

Veshur me një fustan të gjatë të kuq, Ya Nina jo vetëm që i jep jetë tekstit të këngës, por edhe krijon një imazh ikonik në mendjet e adhuruesve të saj.

Me publikimin e “Për ty”, Ya Nina tregon një herë tjetër se është një ndër zërat më të ndjeshëm dhe autentikë në skenën e muzikës sot.

Go to TOP