Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Xhuli Nura me paraqitje provokuese nga stadiumi ‘Air Albania’

Është duke u zhvilluar loja ndërmjet Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në Air Albania.

Atmofera në stadium është e mrekullueshme, ndërsa pjesë janë disa nga figurat publike.

E pranishme në stadium është edhe modelja e njohur nga Drenica, Xhuli Nura.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo ka ndarë disa pamje, ku shfaqet e veshur me një fanellë të Shqipërisë, duke mbajtur flamurin kombëtar.

E njëjta shihet duke bërë disa lëvizje, teksa ka marrë vëmendje edhe me paraqitjen.

Foto: Screenshot/Instagram

“Me plisa drejt Berlinit”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Pjesa e parë e kësaj ndeshje vlen të ceket se ka përfunduar pa gola.

Go to TOP