Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Xhudo, Kuka ndalet në luftën e dytë në Grand Slamin e Tbilisit

Loriana Kuka është ndalur në luftën e dytë në Grand Slamin e xhudos të mbajtur në Tbilisi të Gjeorgjisë.

Kuka, që garon në kategorinë deri 78 kilogramë mposhti me “Ippon” në luftën e parë britaniken Emma Reid, por u ndal në luftën e dytë nga italiania Alice Bellandi, xhudistja numër një në botë në këtë kategori.

Bellandi fitoi me një “Wazari”.

Kosova në Grand Slamin e Tbilisit fitoi tri medalje, të trija të argjendta, me Distria Krasniqin, Nora Gjakovën dhe Laura Fazliun.

Go to TOP