Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Xhensila Myrtezaj shtatzënë për herë të dytë (FOTO)

Festat në shtëpinë e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut kanë mbërritur.

Çifti ka realizuar fotot nga dekori festiv, duke u shfaqur më të lumtur se kurrë. Natyrisht që në këto poza kaq të ëmbla nuk ka munguar as Ajka, vajza e çiftit.

Por duket se këto foto kanë edhe më shumë se 3 anëtarët e familjes. Në një postim të Rezarta Shkurtës, që në këtë rast është edhe autorja e fotove, veç se edhe mikesha e çiftit ka ngritur dyshimet për një shtatëzani të dytë të këngëtares. Ashtu si shihet, Besi dhe Xhensila kanë pozuar të përqafuar dhe të dyja duart e tyre janë tek barku i artistes. E si për të shtuar edhe më shumë dyshimet, Rezarta kur e ka publikuar këtë foto ka shkruar “Coming Soon”.

Image

Edhe në fotot e tjera, ku Xhensila shfaqet e vetme me Ajkën, ajo ka mbajtur duart tek barku, duke na shtuar dyshimet për një pritje të ëmbël. E nëse është kështu, do të na duhet të presim edhe pak, për të parë nëse realisht këngëtarja është në pritje të ëmbël.

Image

Go to TOP