Vrasja në Peqin/ Arrestohen dy persona kushëriri dhe komshiu i viktimës, ndihmuan vrasësit (Emrat)

Policia e Elbasanit vijon veprimet e thelluara hetimore, për zbardhjen e vrasjes së 32-vjeçarit, Albi Bashaliu mëngjesin e datës 27 dhjetor 2021.

Vihen në pranga 2 shtetas, të dyshuar si përkrahës të autorëve të krimit.

Strukturat hetimore të Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan, në bashkëpunim me ato të Komisariatit të Policisë Peqin, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, kanë vijuar intensivisht punën hetimore, me qëlim zbardhjen e vrasjes së 32-vjeçarit A. B.

Go to TOP