Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Volejboll/Mbyllet xhiroja e parë e Superligës A, femrat

Me ndeshjen Drita – M. Technologie mbyllet xhiroja e parë e Superligës A, femrat.

Kampioni në fuqi i Superligës, Drita e ka nisur me fitore fushatën e re, duke mposhtur M. Technologien me rezultat të pastër, 3-0, në përballjen që kompleton xhiron e parë të sezonit 2022/23,

“Intelektualet” treguan paraqitje të fortë kundër ekipit nga Prishtina, me vashat e Lorik Ilazit që vazhduan aty ku e lanë sezonin e kaluar, me fitore.

M. Technologie tregoi rezistencë impresive, sidomos në setin e dytë dhe tretë, por në fund nuk arriti të parandalonte disfatën.

Më poshtë, rezultatet e plota dhe renditja tabelare në Superligën A, femrat, pas xhiros së parë.

image.png
image.png
Go to TOP