Show Biz

VIDEO/ ‘Çmendet’ Enca, i thyen krejt çka gjen përpara

Këngëtarja shqiptare, Enca, ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen e 26-të.

Këtë ditëlindje vendosi ta festoj në Dubai e rrethuar me shoqërinë e saj më të ngushtë.

Madje, nuk munguan fotot dhe videot të cilat këngëtarja i postoi në rrjetet sociale të cilat u bënë virale.

Enca ka postuar një video duke thyer pjata në këtë festë.“Gjithmonë kam dashur të bëjë këtë”, shkroi Enca.

Shfaq më shumë
//ugroocuw.net/4/3473483