Vesa nxjerr zbuluar produksionin e Big Brother Albania? Kjo video ngrit dyshime

E eliminuara e natës së shtunë në Big Brother Vip Albania pas Albit ishte Arta dhe më të lënduarat ishin shoqet e saj, Rike dhe Vesa.

Arta pasi mori kohën e saj, shkroi në Instagram një mesazh të gjatë falënderimi.

Video/ Nga e di Vesa çfarë ka ndodhur jashtë shtëpisë

Një video e Vesës po bën xhiron e rrjetit ku ajo duke folur me banoren e re, Sarën.

Ajo dëgjohet duke thënë :”Po, ajo deri dje ka qenë në Tiranë edhe tani është në Kosovë, po e shijon. I ka falënderuar krejt fansat përmes rrjeteve sociale që e kanë ndjekur, që e kanë suportuar..”

Go to TOP