Show Biz

‘Vdiqa me të puth’, Graniti dhe Fifi nuk na i kursyen këto momente romantike

Fifi dhe Granit Cana po komentohen prej ditësh se mes tyre mund të lindë diçka më shumë se thjesht miqësi brenda ambienteve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ata kanë shfaqur herë pas here afrimitet mes tyre, gjë që i ka nxitur këto zëra. Në këtë raport mes dyshes nuk ka munguar as xhelozia nga ana e Fifit.

Së fundmi, ata kanë zhvilluar një bisedë mjaft romantike teksa kanë shprehur dëshirat e tyre.

Të shtrirë në krevatet shumë pranë njëri-tjetrit, Fifi i ka thënë ‘vdiqa me të përqafu’ dhe nga ana tjetër nuk ka munguar as përgjigjia e Granitit, i cili i është kthyer se dhe ai do të donte shumë që ta puthte.

Pjesë nga biseda: 

Fifi: Je shumë i mirë

Graniti: Edhe ti

Fifi: Ti je më i mrë se unë

Graniti: Jo. Ti je më e mirë dhe më e kujdesshme

Fifi: Vdiqa me të përqafu

Graniti: Edhe unë ty me të puthë

Shfaq më shumë
//oackoubs.com/4/3473483