Kosova.info

Vdes sportistja kosovare, Erida Kurshumlija

Ka vdekur sportistja kosovare Erida Kurshumlija.

Njoftimi u bë nga familjarët dhe miqtë në rrjetet sociale.

Ceremonia e varrimit do të bëhet nesër me fillim nga 15:30, në fshatin Lajthishtë (Leshkoshiq) të komunës së Obiliqit.

Ajo ka qenë pjesëmarrëse e disa maratonave të maratonave në vend dhe ndërkombëtare, duke mos munguar as çmimet e ndryshme.

escort mersin - izmir escort