Vazhdon gjykimi i Thaçit dhe të tjerëve

Edhe sot vazhdon gjykimi ndaj ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Sot në Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë do të vazhdojë procesi ndaj Hashim Thaçit, Jakup Krasniqit, Kadri Veselit dhe Rexhep Selimit.

Go to TOP