Blero

 • Show Biz

  Afrona konfirmon ndarjen nga Blero, heq unazën e martesës

  Ndonëse përfliten prej disa javësh se i kanë dhënë fund martesës së tyre tre vjeçare, Blero dhe Afrona Dika nuk…

  Lexo më shumë »
 • Show Biz

  Blero flet për herë të parë për raportimet për ndarjen nga Afrona

  Këngëtari i njohur, Blero Muharremi i njohur për publikun si Blero, së fundi ka qenë mjaftë i komentuar në mediat…

  Lexo më shumë »
 • Show Biz

  Veprimi i fundit i Bleros dhe Afronës konfirmon që gjithçka mes tyre ka mbaruar

  Ka disa javë prej kur në media u raportua se martesa e Bleros dhe Afronës ka përfunduar. Ata kishin mbushur…

  Lexo më shumë »
 • Show Biz

  Blero reagon pasi Messi fitoi Topin e Artë: Ky njeri do të marrë edhe tre të tjerë

  Futbollisti Lionel Messi është përzgjedhur fituesi i Topit të Artë për vitin 2021.  Përkundër se ishte i përfshirë në garë me konkurrentë të shumtë, ylli argjentinas ka arritur të dalë i pari në ceremoninë e zhvilluar në ‘Theatre du Chatelet’.  Reagimet lidhur me këtë kanë qenë të menjëhershme në rrjet, gjersa fitores së Messit iu gëzua edhe këngëtari i njohur shqiptar, Blero Muharremi.  Ky i fundit në një reagim të bërë në rrjete sociale, saktësisht në InstaStory, theksoi se i njëjti do të fitojë edhe tri çmime të tjera në këtë eveniment madhështor.  “Edhe tre topa të artë do t’i marrë ky njeri ju garantoj. Gjithsej dhjetë”, u shpreh Muharremi.  Kjo ndërkohë është hera e shtatë në karrierën e tij që Lionel e fiton këtë çmim dhe realisht ka dy trofe më shumë se rivali i tij, Cristiano Ronaldo.  Robert Lewandowski ishte konkurrenti tjetër për të fituar trofeun e këtij viti, por që sulmuesi i Bayern Munichut u rendit i dyti në radhë. 

  Lexo më shumë »
Back to top button
escort mersin - izmir escort