Superliga e hendbollit vjen sonte me dy ndeshje interesante

Pas ndeshjes se djeshme mes Rahovecit dhe Prishtinës (37:32), elita e hendbollit kosovar do të vazhdojë sot me dy ndeshjet e fundit të xhiros së 22-të.

Në “Minatori” Trepça sfidon Kastrioti, në një duel që pritet te sjellë sfidë interesante.

Ndërkohë, Besa Famgas para tifozëve të saj, do të kërkon fitore ndaj Vushtrrisë, një tjetër sfidë interesante e kësaj fundjavë në Superligën e Kosovës në hendboll.

Superliga / Java e 22-të

Sot takohen:

19:00, Trepça-Kastrioti

19:00, Besa Famgas-Vushtrria

Go to TOP