Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Sulmuan një person dhe ia dëmtuan veturën, policia arreston dy të dyshuarit në Lipjan

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Lipjan, të cilët kanë sulmuar fizikisht një person dhe po ashtu ia kanë dëmtuar veturën.

Rasti ka ndodhur ditën e diel.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që kanë dëmtuar veturën e viktimës mashkull kosovar dhe më pas e kanë sulmuar edhe fizikisht. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, bëhet e ditur në njoftim.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Go to TOP