Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Britney Spears shfaqet në formë të mirë në daljen e saj të parë publike që nga publikimi i librit “The Woman In Me”

Britney Spears dukej e lumtur teksa buzëqeshi në daljen e saj të parë publike që nga publikimi i librit me kujtime të saj, “The Woman In Me”.

Në fotot e reja të bëra të shtunën në West Hollywood, Kaliforni, këngëtarja e “Toxic” u shfaq me humor të shkëlqyeshëm ndërsa po shkonte në pikën e famshme Chateau Marmont me mikun Cade Hudson.

Artistja fituese e çmimit “Grammy” u vesh me stil për daljen e drekës, teksa u pa me një fustan portokalli të kombinuar me çizme kafe të gjata.

Foto: Backgrid

Spears vendosi gjithashtu syze dielli, duke e lidhur pamjen e saj të pasdites me një çantë të madhe të bardhë.

Dalja shënoi herën e parë që fansat e kanë parë Spears jashtë dhe rreth e rrotull që nga publikimi i suksesshëm i “The Woman In Me” më 24 tetor.

Ndërsa Spears ka bërë tituj këtë vit për një mori arsyesh – duke përfshirë dramën e divorcit ende në pritje – të gjithë sytë u kthyen te historia e përzemërt e yllit të popit pas publikimit të librit.

Një nga fragmentet që tërhoqi vëmendjen e kombit ishte pranimi i Spears për të bërë një abort gjatë marrëdhënies së saj me Justin Timberlake.

Foto: Backgrid

“E doja shumë Justinin. Gjithmonë kam pritur që një ditë të kemi një familje së bashku. Kjo do të ishte shumë më herët nga sa e kisha parashikuar”, shkroi Spears, 41 vjeç, në kujtimet e saj, duke shpjeguar se Timberlake, 42, “definitivisht nuk ishte i lumtur” kur mësoi për shtatzëninë e saj.

“Ai tha se ne nuk ishim gati të kishim një fëmijë në jetën tonë, se ishim shumë të rinj”, shkruan ajo mes tjerash.

Go to TOP