Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Arrestohet një person në Bërnjak, sulmoi disa zyrtarë policorë

Është arrestuar një person në fshatin Bërnjak të Zubin Potokut, pasi i njëjti ka refuzuar t’i prezantojë dokumentet identifuese dhe lejen e qarkullimit, duke tentuar të largohet me veturë.

Më pas, gjatë arrestimit i dyshuari i ka sulmuar fizikisht zyrtarët policor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që, kishte refuzuar t’i prezantoj dokumentet identifikuese dhe lejen e qarkullimit të veturës, duke tentuar të largohet me veturë”.

“Zyrtarët policor kanë arritur ta ndalojnë të dyshuarin dhe më pas gjatë arrestimit i dyshuar duke rezistuar kishte sulmuar fizikisht zyrtarët policor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Go to TOP