Kosova.info

Sot fillon faza e eliminimeve direkte në Katar 2022, dy ndeshje tejet interesante

Sot fillon faza e dytë e eliminimeve direkte në Kupën e Botës Katar 2022, ku do ndeshen Holanda me ShBA-në dhe Argjenitina me Australinë.

Holanda ma ShBA-në e fillojnë ndeshjen nga ora 16:00, ndërsa Argjentina dhe Australia, nga ora 20:00. 

escort mersin - izmir escort