Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Rita Ora duket provokuese në veshjet e reja të koleksionit të saj me “Primark”

Ajo së fundmi ka lansuar koleksionin e saj më të ri të veshjeve me markën “Primark”.

Dhe Rita Ora u tregua se ishte reklama e saj më e mirë, teksa modelonte disa nga artikuj nga koleksioni, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 32 vjeçe, dukej sensacionale teksa pozoi me një veshje të zezë që nxirrte në pah barkun e saj të tonifikuar, duke hequr dorë nga fundi dhe thjesht duke veshur geta me dantella mbi thupra.

Ajo gjithashtu kishte veshur një këmishë të bardhë me përmasa të mëdha dhe e rriti lartësinë e saj me një palë çizme.

Interpretuesja e hitit “Hot Right Now” kishte për aksesorë një shami të zezë dhe disa byzylykë ari të vendosur në njërën dorë.

Ndërkohë, në një tjetër fotografi, Rita dukej e mrekullueshme, duke veshur një bluzë rozë me grep mbi një bluzë të zezë dhe një palë xhinse të gjera.

Këngëtarja konfirmoi se është bashkuar me markën “Primark” për të nisur bashkëpunimin e saj shumë-sezonal në fillim të këtij muaji.

Por ajo u godit shpejt nga reagimi i një grupi fansash për të punuar me një markë të modës së veshjeve të lira, pak kohë pasi lansoi një markë të qëndrueshme të veshjeve aktive “Human Beings”.

Fansat e akuzuan atë se “nuk kujdesej” për të hyrë në modën e shpejtë (atë të veshjeve të lira), ndërsa të tjerë ndanë dyshimet e tyre se milionerja dhe ylli i famshëm botëror i muzikës pop ende blen në shitëtjet me pakicë të rrugëve të ulëta.

Duke njoftuar partneritetin e saj të ri të martën, Rita tregoi se si ka bërë pazar në “Primark” që kur ishte adoleshente, pasi ajo e përshkroi atë si dyqanin e saj “unik për të shkuar”.

Ajo tha në një postim në Instagram: “Për aq kohë sa mbaj mend, ‘Primark’ ka qenë pjesë e ADN-së sime. Unë kam blerë në dyqanet e tyre, së bashku me miqtë dhe familjen time, që kur isha adoleshente”.

Partneriteti i saj me markën e modës së shpejtë “Primark” vjen pak kohë pasi Rita lansoi një koleksion veshjesh të shtrenjta me markën “Humans Being” vitin e kaluar.

Humans Being merr vendime të ndërgjegjshme për mjedisin që nga fillimi i dizajnit, deri te paketimi dhe madje edhe përtej jetëgjatësisë së veshjes.

I krijuar nga materiale të qëndrueshme dhe të riciklueshme me një cikël jetësor rrethor, shishe plastike të ricikluara dhe materiale natyrale si pambuku organik, koleksioni “dizajnon pjesë vërtet të ndërgjegjshme për mjedisin, me cilësi që janë ndërtuar për të qëndruar dhe krijuar për të fuqizuar”.

Tani, pas një jave spekulimesh të shkaktuara nga errësimi i dritares së “Primark”-ut në të gjithë pronën e dyqaneve të tij, zinxhiri i shitjes me pakicë njoftoi Rita Ora x Primark: një linjë e re e modës e gjithanshme e cila është duke u krijuar për gati dy vjet.

Duke nisur të martën më 19 shtator, koleksioni do t’i lejojë klientët e “Primark” të blejnë stilin e famshëm të krijuesit të hiteve “I Will Never Let You Down” me më pak çmim.

Të gjitha pjesët janë krijuar për t’u bërë elementë kryesorë të garderobës që mund të pëlqehen, vishen dhe ndahen sezon pas sezoni – një temë që do të zgjasë gjatë gjithë partneritetit.

Duke komentuar partneritetin, Rita tha: “Gjatë gjithë jetës sime, gjithmonë kam dashur të dukem me stil dhe kur isha më e re, nuk mund ta kisha bërë këtë pa ‘Primark’”.

“Unë gjithmonë mund ta zgjas buxhetin tim me kaq shumë pjesë të shkëlqyera nga ‘Primark’. Sinqerisht, atëherë mësova se si të bëhesha kreative dhe të luaja me modën”.

“Krijimi i këtij koleksioni me ‘Primark’ ka qenë shumë nostalgjik për mua dhe mezi pres që bota ta shohë atë”.

Go to TOP