Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Rina Balaj duket provokuese në pozat e reja në bikini rozë

Artistja simpatike shumë e dashur nga shqiptarët, Rina Balaj, është njëri prej emrave më të komentuar të estradës.

Bukuroshja kohëve të fundit ka mahnitur fansat me postimet e saj në rrjete sociale.

Reperja në setin e fotografive që sapo publikoi në Instagram, u shfaq shumë joshëse e tejet simpatike.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Me një bikini dypjesësh ngjyrë rozë, me një material vezullues, Rina tregoi linjat perfekte të trupit.

Ajo mban në dorë një shishe shampanjë në një pishinë, ku shihet përmes fotografive në InstaStory, që është nën shoqërinë e motrës së saj Rudinës.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Artistja u “godit” me shumë komente pozitive, e shumë dashuri nga fansat e saj.

Kujtojmë që artistja së fundi erdhi me një bashkëpunim me Capital T dhe EAZ, me titullin “Dirty Move”. 

Foto: Rina Balaj/Instagram
Foto: Rina Balaj/Instagram
Go to TOP