Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Rikthehen xhirot e dyta në Champions – vëmendja kryesore në Itali, spikat sfida Napoli – Real Madrid

Sonte rikthehet raundi i dytë i fazës grupore të Ligës së Kampionëve të edicionit 2023-24.

Kryendeshja e kësaj nate është padyshim ajo mes Napolit dhe Real Madridit.

Dy skuadrat i prijnë tabelës së grupit C, duke i fituar ndeshjet e para ndaj Bragës dhe Union Berlinit respektivisht.

Ndërkohë dy skuadrat angleze, Arsenal dhe Manchester United do të kenë punë me skuadrat nga Franca e Turqia.

Londinezët do të jenë mysafir të skuadrës franceze Lens, ndërsa Manchester United do të mirëpresë në Old Trafford skuadrën e Galatasarayt.

Bayerni do të ketë punë si mysafir ndaj Kopenagës, kurse skuadra italiane Inter do të mirëpresë në Meazza, Benficën.

Më poshtë të gjitha ndeshjet që janë sot në program.

Go to TOP