Rihanna shfaq një dukje luksoze sportive me veshje plot stil

Ajo po kalon kohë në New York ndërsa i dashuri i saj A$AP Rocky regjistron muzikë të re në qytet.

Rihanna u tregua e dashura e përsosur mbështetëse të hënën mbrëma, teksa u vesh për të shkuar në studion e regjistrimit të të dashurit të saj.

Superylli, 33 vjeç, dukej e përsosur me një fanellë sportive, e cila dyfishohej si një fustan i shoqëruar me aksesorë luksoz.

Rihanna tregoi këmbët e saj të në fanellën ngjyrë bruz të cilën e kombinoi me stiletë me rripa argjendi.

Një pallto e gjatë e zezë ishte e mbështjellë rreth shpatullave të saj me yllin që përputhej me rreshtimin portokalli të xhaketës me dorezat e saj prej lëkure “Prada”, të cilat shiten me pakicë për 1600 dollarë.

Ylli ishte në humor të mrekullueshëm teksa shkrepi selfie për fansat jashtë banesës së saj në NYC përpara se të shkonte në studion e regjistrimit për t’u takuar me të dashurin e saj.

Ndërsa i dashuri i saj duket se do të regjistrojë muzikë të re, tashmë kanë kaluar gjashtë vjet që kur Rihanna publikoi albumin e saj të fundit në studio, “Anti”, në janar 2016, që përfshinte këngët Work, Kiss It Better, Needed Me dhe Love On The Brain.

Go to TOP