Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Real Madridi publikon formacionin zyrtar kundër Barcelonës

Real Madridi do të përballet me Barcelonën, në kuadër të xhiros së 26-të në La Liga.

Ndeshja do të zhvillohet në “Camp Nou, me fillim nga ora 21:00.

Blaugranët jaën duke prirë në La Liga, me 65 pikë, pas 25 ndeshjeve, dhe do të synojnë që të largohen edhe më shumë nga vendi i dytë që është Real Madridi, me nëntë pikë më pak.

Real Madridi tashmë ka publikuar formacionin zyrtar.

Image
Go to TOP