Ramadani flet për ndeshjen e Shqipërisë me Italinë

Ylber Ramadani e ka vlerësuar Italinë, por ka thënë Shqipëria synon fitore.

Euro 2024 fillon gjatë muajit qershor dhe Shqipëria gjendet në Grupin B, së bashku me Italinë, Spanjën e Kroacinë. 

“Do të jetë një ndeshje e bukur për mua, luaj në Itali dhe Italia është një ekip i fortë, por ne hyjmë në fushë për të fituar”, ka thënë futbollisti shqiptar.

Go to TOP