Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

PSG-ja i pezullon bisedimet me Messin e Ramosin, zbulohet arsyeja

PSG ka pezulluar procesin e negociatave me dy yje.

Po flasim për sulmuesin Lionel Messi dhe mbrojtësin Sergio Ramos. Këtë e tregon Mirror, duke iu referuar L’Equipe.

Arsyeja që klubi ka bërë pushim është për shkak të situatës së Fair Play-it financiar.

PSG ishte një nga 10 klubet e gjobitura për shkelje financiare në sezonin 2020/2021.

Parisienët paguan 10 milionë euro gjobë, plus u gjobitën me kusht edhe 45 milionë euro të tjera, përcjell abcnews.

Paris Saint-Germain ka raportuar humbje vitet e fundit, dhe për të parandaluar sanksione më serioze nga UEFA (përveç gjobave, mund të flasim për ndalim të regjistrimit të lojtarëve në garat evropiane apo edhe përjashtim nga Champions League), klubit mund t’i duhet të marrë vendime të vështira.

Mund të rezultojë se do të jetë e pamundur nënshkrimi i kontratave të reja me Messin dhe Ramos.

Go to TOP