Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Projekte të reja po vijnë nga Ana Kabashi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi, e kaloi këtë verë me angazhime të shumta në muzikë.

Dhe artistja e famshme po vazhdon të jetë po aq e ngarkuar edhe në këtë periudhë vjeshte.

E njëjta përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se po vjen me disa këngë të reja, ndërsa shfaqet nga një studio muzikore.

Foto: Screenshot/YouTube

“Netët e vona në studio, projekte të reja po vijnë”, ka shkruar ajo.

Megjithatë, bukuroshja nuk ka zbuluar për publikun se çfarë momentalisht po sjell

E fundit e lansuar nga ajo mbetet “Vallah” që u prit mjaft mirë nga fansat e admiruesit e muzikës.

Ana po vazhdon të jetë shumë e pëlqyer për vokalin, stilin e po ashtu edhe për paraqitjet në rrjete sociale.

Go to TOP