Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Pretendon se po martohet me një fantazmë, rrëfimi i rrallë i gruas: Ja si u njoha me të

Një grua ka befasuar teleshikuesit duke thënë se po martohet me një fantazmë. Brocarde, e cila thotë se është dashuruar me fantazmën e një ushtari të quajtur Edoardo, mori pjesë në emisionin ITV, për të ndarë detajet e dasmës së tyre. Madje, pretendoi se ai e kishte kthyer atë në fantazmë për një javë.

Gjatë intervistës me Phillip Schofield dhe Holly ëilloughby, Brocarde bërtiti dhe zbuloi se Edoardo ishte me të në studio. “Ai është këtu,” tha ajo duke befasuar prezantuesit. 38 vjeçarja pretendoi gjithashtu se u takua me Edoardon gjatë një stuhie, teksa luftonte për të fjetur pas një grindjeje me një mik.

Gruaja pranoi se e kishte të vështirë të gjente një kishë që do t’i martonte. “Unë mendoj se ka një problem me fenë dhe jetën e përtejme. Jo të gjithë priftërinjtë besojnë.”, u shpreh ajo.

Go to TOP