Show Biz

Po e prisnit? Kjo është surpriza që bëri sërish bashkë Capital T dhe Elvana Gjatën!

Me siguri i dini përmendësh tekstet e dy bashkëpunimeve të Capital T dhe Elvana Gjatës, “Lejla” dhe “Fustani”.

Nuk mendoni se erdhi koha që prej tyre të dëgjojmë një hit të ri? Po, ashtu mendojmë edhe ne.

Ndaj edhe dyshja po na e plotëson të gjithëve këtë dëshirë, siç tregojnë burime për “Prive”.

Kapo dhe Elvana do të sjellin sërish një tjetër “bombë” dhe jemi të gjithë sy e veshë për të mësuar më tepër detaje.

Dueti i tyre do të vijë shumë shpejt, por ende nuk kemi një titull kënge apo një datë konkrete.

Pasi Capital T shijoi suksesin e këngëve të albumit të tij “Skulpturë”, ka qenë Elvana ajo që na solli plot 7 perla, që si gjithmonë u pritën mjaft mirë nga publiku. Këngët e mini albumit të saj u kthyen menjëherë në hite.

Shfaq më shumë
//benoopto.com/4/3473483