Kosova

Për 24 orë, 12 raste të reja me koronavirus dhe asnjë i vaksinuar

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin 24-orësh mbi gjendjen epidemiologjike në vend.

Sipas njoftimit, janë regjistruar 12 raste të reja, ndërsa nuk ka pasur asnjë të vaksinuar.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort