Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Nuk u shpëtua në zinxhirin e nominimeve, Edona i reagon ashpër banorëve: Do e shihni tani, do të bëhet luftë

Mbrëmë (e hënë) në Big Brother VIP Kosova 2 nisi një debat i ashpër pas nominimeve që bënë banorët.

Kjo pasi Blerando si kapiten filloi një zinxhir shpëtimi, ku të parën e shpëtoi Santiana Malokun.

Ndërkohë që në fund mbetën tre banorë: Edona James, Lumbardh Salihu dhe Linda Halimi, të cilat edhe shkuan në nominim.

Transgjinorja nga Suhareka reagoi ashpër pasi u la nën hije nga konkurrentët, posaçërisht nga Blero, Shqipja e Blerando, marrë parasysh se ruan miqësi të mirë me të.

Ajo u revoltua nga kjo ngjarje dhe i paralajmëroi banorët se do të nisë një luftë brenda shtëpisë.

“E shihni prej sotit. Prej sotit ju tregoj se kush është Edona James. E di ama iu pashë fytyrat tani. Tash do të bëhet luftë këtu”, tha ajo.

Biondja në vazhdim theksoi: “Tash të mundohen prej shpinës time të mundohet dikush. Kurrë”.

Blerando ndryshe u shpall banori i preferuar për këtë javë.

Go to TOP