Njihuni me Xhenetën e zarfit të zi në “Big Brother Vip Kosova”

Emri i saj është i përmendur në secilën javë të Big Brother Vip Kosova.

Dhe sa herë që përmendet emri i saj, emocionet tek banorët ngriten në Vip Kosova.

Bëhet fjalë për Xheneta Qorollin, personazhin që mbanë zarfin e zi. Xheneta është e martuar, dhe është nënë e një djali.

Go to TOP