Një 45-vjeçar gjendet i plagosur rëndë në rrugët e Himarës

Një 45-vjeçar është gjetur i plagosur rëndë në rrugë në Himarë mbrëmjen e së dielës.

Burime të Euronews Albania, bëjnë me dije se i plagosur është Nikollaq Bollano.

Ai është gjetur pranë hotelit të tij me dëmtim të rëndë në kokë dhe është dërguar drejt spitalit të Vlorës.

Ende nuk ka informacion për rrethanat e plagosjes.

Go to TOP