KosovaKronika e zezë

Nesër varroset kosovarja që u godit nga makina në Cyrih

Të shtunën në mbrëmje ndodhi një aksident fatal në lagjen 12 të Cyrihut, në Schwamendigen, ku mbeti e vdekur një këmbësore 28 vjeçare me prejardhje nga Kamenica.

Ajo ishte goditur nga një makinë dhe kishe ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Familjarët kanë lajmëruar se varrimi i të ndjerës bëhet nesër në ora 10 në Friedhod, Witikon, në Cyrih.

Shfaq më shumë
//soaheeme.net/4/3473483