Moti sot i vranët dhe me intervale me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mban mot i vranët dhe me intervale me diell.

“Vranësirat vende-vende mund të sjellin fjolla të dobëta bore, kryesiht në viset e larta. Temperaturat parashihen të jenë afërsisht të ngjajshme me të ditës së enjte, si minimalet, ashtu dhe ato maksimalet”, njofton IHMK.

Go to TOP