Kosova.info

Morena Taraku rikthehet së shpejti me këngë të re

Ajo ka kohë që nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për artisten me prejardhje nga Peja, që jeton dhe vepron në Turqi, Morena Tarakun.
Këngëtarja e njohur së fundmi iu është përgjigjur disa pikëpyetjeve të ndjekësve përmes opsionit ‘pyetje-përgjigje’ në Instagram.


E pyetur se kur do të publikojë këngën e re, 29-vjeçarja ua ka bërë me dije fansave se rikthehet së shpejti.“Kënga e re”, “Së shpejti” – përgjigja e shkurtër e Tarakut ndonëse nuk zbuloi asgjë më shumë për publikun.


E fundit këngë nga Morena mbetet “Money” në bashkëpunim me reperin nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero.

Kohëve të fundit ka qenë më e fokusuar në një biznes të ri në fushën e estetikës.

escort mersin - izmir escort