Momenti kur De Bruyne largohet nga intervista pas humbjes së Belgjikës nga Sllovakia

Ylli i Manchester Cityt, Kevin De Bruyne nuk u deklarua për media pas humbjes që patën nga Sllovakia.

Kapiteni De Bruyne u largua nga intervista pasi atij iu kërkua të përgjigjej në anglisht.

Në videon e publikuar shihet se ai mendohet për pak sekonda dhe

Gazetari u dëgjua duke thënë: “Kevin, sot një në anglisht të lutem?

Go to TOP