Kosova.info

E moshuara gjuan disa herë me armë zjarri në një aheng në Kosovë

Qitjet me armë zjarri në Kosovë, gjatë një dasme apo në ndonjë festë tjetër familjare, nxjerrin në pah se qytetarët, e keqpërdorin mbase lejen për armëmbajtje.

Nëse kjo e moshuar e ka një të tillë ose jo, ende nuk dihet, anise në pamjet që ka siguruar Klan Kosova, ajo shihet të gjuajë me një revole, madje brenda ambientit të mbyllur, gjatë një ahengu familjar.

Për më shumë shihni momentin, kur kjo e moshuar, nxjerr revolen dhe shtien me të, anise brenda restorantit duken edhe të tjerë të ftuar në këtë aheng.

Më të fundit

escort mersin - izmir escort