Show Biz

Mevlani duket se iu përgjigj Ledjanës por me pak arrogancë

Ledjana ishte protagoniste e një interviste kësaj jave.

Mes tjerash, ajo u pyet indirekt për përballjen e shumëpritur të saj me Mevlanin e cila mesa duket nuk do të ndodhë në “Prime”.

E pas kësaj interviste, Mevlani ka bërë një reagim i cili duket të jetë kundërpërgjigje indirekte.

“Edhe pse bon sikur s’më ke qejf me mendjen tek unë zgjohesh çdo mëngjes”  – është shpehur ai.

Mund ta ketë pasur për dikë tjetër dhe jo Ledjanën? Pak vështirë e besueshme.

No description available.

Shfaq më shumë
//nessainy.net/4/3473483