Madonna kryen koncert historik falas për mijëra fansa në Rio de Janeiro, duke shënuar ndalesën e fundit epike në turneun e saj festiv

Madonna u vesh për të bërë përshtypje teksa doli në skenën në Rio de Zhaneiro, Brazil për ndalimin e saj të fundit të turneut festiv në Copacabana Beach në Brazil të shtunën.

Këngëtarja e cila kohët e fundit ka bërë një shfaqje të zjarrtë gjatë provave përpara performancës së parashikuar, e etiketoi ndalesën historike dhe të fundit të turneut si “shfaqja e saj më e madhe deri më tani”, sipas faqes zyrtare të internetit.

Shfaqja ishte veçanërisht ‘pa pagesë si një falënderim për fansat e saj për festimin e më shumë se katër dekadave të muzikës së saj gjatë rrjedhës epike globale të turneut.’.

Një nga veshjet gjatë natës së madhe përbëhej nga një fustan i zi me mëngë të gjata, i rrjedhshëm.

Pëlhurë me shkëlqim me zbukurime të mbështjella nga mëngët dhe të lidhura përpara duke i dhënë një prekje dramatike.

Flokët e saj u ndanë në mes dhe rrodhën poshtë shpatullave të saj në valë të lehta.

Go to TOP